AAS MAKİNA

2006 yılından günümüze,ana faaliyet konusu olan sıcak ve soğuk tutkal sistemleri, yedek parçaları ve tutkal ithalatı yapmakta olup yurtiçi ve yurtdışı satışı yapılmaktadır.

Firma, ambalaj/etiketleme, gıda endüstrisi, tekstil/laminasyon, nonwoven, hijyenik/medikal ürünler, beyaz eşya/otomotiv, üretim ve montaj hatları, matbaa/zarf-ahşap ve mobilya endüstrisi alanlarındaki müşterilerine çözüm ortaklığı yapıyor.

Kuruluşundan bu güne hem satış kadrosu hem de teknik servis ekibi ile kendini sürekli geliştiren firma, Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Türkiye Cumhuriyetlere de hizmet veriyor.

ITWDynatec-ITWChallenger Türkiye ve OrtaDoğu ile Kafkasların Mümessilliğini üstlenmiş olan AAS Makina,verdiği satış ve teknik destek görevlerini de ek olarak müşterilerine sunuyor. Bunun dışında Schutze, Timmer, ICO System ürünlerinin de satış ve yedek parça hizmetini sunmaktadır.

Yapıştırıcı Uygulama
Sistemleri

AAS, Ambalaj, Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri, Yapıştırıcı Kaplama ve Laminasyon gibi çeşitli endüstriler için sıcak eriyik makineleri ve çözümleri sunan küresel bir tedarikçidir

Sıcak Eriyik
Yapıştırıcılar

Kişisel hijyen ve nonwoven, tıbbi uygulamalar, teknik tekstiller, bantlar ve etiketler, ambalaj, ürün montajı gibi sektörler için hotmelt yapıştırıcılar sunmaktadır.

Yedek Parça
Yardımcı Kimyasallar

AAS, ürün yelpazesinde bulunan markaların ekipman ve yardımcı kimyasalları ile Dünya çapındaki müşterilerine daha iyi kalite ve sarf malzemeleri sunar. 

13 YILLIK DENEYİM

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız, müşteri odaklılık ilkesi ile müşteri istek ve beklentilerini kaliteden ödün vermeden karşılamak üzere hizmet vermek ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmektir.

Bu amaca ulaşmak için esas alınan ilkeler:
Ürün, sistem ve hizmetlerin müşteri beklentilerine uygun olmasını sağlamak,
Farklılık yaratarak üstün kalitede hizmet vermeyi hedeflemek,
Amaç ve hedeflerimize ulaşmak için kaynakları en etkin ve ekonomik biçimde kullanmak

Yaratıcılığı teşvik etmek ve bilgi birikimini eğitimlerle desteklemek,
Kalite bilincini artırarak katılımcılığı sağlamak, tüm yönetici ve çalışanları ile kaliteden sorumlu olmak,
Sürekli gelişimi benimseyerek etkinliği artırmak,
Çevreye saygılı olmak, yasa ve yönetmeliklere uymaktır.

image
image
13 Yıllık Tecrübe ile Edindiğimiz

Vizyon ve Misyonumuz

AAS MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak müşterilerimizin faydası için yenilik,kalite gibi değerlerin tarafındayız.

Ürünlerimiz,çözümlerimiz ile müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlamak,müşteri haklarını korumak,

Müşteri memnuniyet ve güvenilirliğini müşterilerin ilk tercihi olarak,çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratmak,profesyonelce destek olmak en önemli vizyonlarımızdandır.